۱- فروشگاه در زمینه فروش چه ساعت هایی فعال است؟

” جم واچ ” در زمینه فروش ساعت های نو، کارکرده و وینتیج از برندهای سوئیسی ( امگا، لونژین، همیلتون، رادو، میدو، سرتینا، سواچ و … ) و ژاپنی ( سیکو، اورینت، سیتیزن، کاسیو، کیو اند کیو و … ) فعالیت دارد.

۲- اصالت ساعت های عرضه شده در فروشگاه قابل تایید است؟

بله تمامی ساعت های موجود ضمانت اصالت داشته و علاوه بر ضمانت فروشگاه، شما تا یک هفته پس از دریافت سفارش فرصت دارید تا کیفیت و اصالت ساعت را بررسی کنید.

۳- گارانتی محصولات کاسیو ارائه شده در فروشگاه به چه صورت است؟

تمامی کاسیوهای موجود در فروشگاه برچسبی در پشت بسته بندی دارند که نشانگر شماره ضمانتنامه ی ساعت می باشد، پس از دریافت سفارش شما میتوانید با مراجعه به وبسایت گروه پارس گارانتی محصول را ثبت کنید.

۴- چطور نام فروشگاه را در هنگام ثبت ضمانت محصولات کاسیو ثبت کنم؟

گالری ساعت جم نماینده فروش محصولات کاسیو میباشد، در هنگام ثبت ضمانت محصول پس از انتخاب استان با مراجعه به فیلد مشخصات فروشگاه میتوانید نام مارا در لیست نمایندگان پیدا کرده و انتخاب کنید.

۵- چطور از مناسب بودن قیمت فروش ساعت ها مطمئن شوم؟

شما با مراجعه به ” ترب ” و جستجوی مدل محصولات میتوانید قیمت فروشگاه مارا در لیست قیمت ها مقایسه کرده و

از مناسب بودن قیمت ها اطمینان حاصل کنید.

6- چطور سفارش را نهایی کنم؟

شما با اضافه کردن کالای مورد نظر به سبد خرید میتوانید از طریق درگاه های امن موجود مبلغ سفارش را پرداخت کرده و سفارش خود را نهایی کنید.

7- چقدر طول میکشد تا سفارش من ارسال شود؟

سفارش شما پس از پرداخت و نهایی شدن طی ۲۴ ساعت کاری ارسال و کد مرسوله بوسیله سامانه پیامکی مجموعه به شما اعلام خواهد شد.

8- ضمانت بازگشت کالا به چه صورت است؟

طی ۲۴ ساعت از زمان دریافت سفارش شما فرصت دارید ساعت را در وضعیت اولیه ( پلمب، تیکت، برگه ضمانت، فاکتور و تمامی محتویات سفارش بایستی حاضر و سالم باشند ) به ما بازگردانده و کد مرسوله ارسالی را طی مدت مشخص به ما اعلام کنید.

9- ضمانت اصالت کالا به چه صورت است؟

علاوه بر ۲۴ ساعت فرصت مرجوعی برحسب سلیقه، شما ۷ روز زمان دارید تا اصالت و سلامت کالا را بررسی کنید و درصورت وجود هرگونه مشکل و ابهام با پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.

10- چرا بعضی از ساعت ها فاقد جعبه می باشند؟

ساعت های که در مشخصات محصول در قسمت جعبه عبارت ” ندارد ” درج شده است فاقد جعبه میباشند، این کالاها یا کارکرده بوده و یا در صورت مشخص شدن به عنوان ساعت نو بصورت مسافری و بدون جعبه وارد کشور شده اند.

11- نحوه ی ثبت سفارش ساعت هایی که با تگ تماس بگیرید مشخص شده اند چگونه است؟

شما می توانید با استفاده از کاتالوگ محصولات واتسپ مطابق راهنمای ارائه شده در صفحه محصول، ساعت مورد نظر را انتخاب کرده و برای ثبت سفارش با ما در ارتباط باشید.