ضمانت مستقل جم واچ

متن فاکتور ارسالی به همراه کالا به شرح زیر می باشد:

ضمانتامه مستقل جم واچ

با سلام و تشکر از اینکه مارا انتخاب کردید!

جم واچ اصالت و کیفیت تمامی ساعت های فروشگاه را تضمین میکند، خریداران عزیز امکان تعویض سلیقه ای ساعت های دست دوم تا 24 ساعت و همچنین تعویض ساعت های نو در وضعیت اولیه ( بدون جدا شدن تگ، خراش دادن سطوح ساعت و درصورت وجود پلمب سالم بودن بسته بندی ) طی مدت مذکور را دارند.

لازم به ذکر است  درصورت مغایرت بسته بندی با وضعیت اولیه هنگام بازگشت کالا امکان بازگشت وجه یا تعویض سفارش شما فراهم نخواهد بود.

برای ساعت های دارای گارانتی، جم واچ هیچ مسئولیتی در قبال تعویض و بازگشت وجه کالا در صورت ثبت گارانتی را نمی پذیرد.

جم واچ تضمین میکند که کالایی که به دست شما رسیده اورجینال بوده و فارغ از فرصت 24 ساعته تعویض شما یک هفته زمان خواهید داشت تا اصالت کالا را بررسی کنید، درصورت وجود هر گونه مغایرت کالای ارسالی پس گرفته خواهد شد. لازم به ذکر است در صورت اثبات هرگونه ایراد در ارتباط با اصالت کلی کالا ( تعویض بند و متعلقات مشمول گارانتی تعویض نمیگردد ) علاوه بر مرجوع کردن کالا میتوانید کد تخفیفی به ارزش پنج الی ده درصد سفارش از ما دریافت فرمایید.

برای ساعت های کارکرده و کلکسیونی خریداری شده از فروشگاه، ما تضمین بازخرید کالا با کسر 10 درصد وجه پرداختی را در هر زمان به شما خواهیم داد ( برای ساعت هایی که قیمت مشخص برای نمونه یکسان نو دارند بازگشت وجه بصورت ارزش دلاری روز محاسبه خواهد شد ) .

همانطور که در صفحه ی ساعت های کلکسیونی هم ذکر شده، امکان ضمانت این ساعت ها با توجه به قدمت از جهت ضدآب بودن و البته دقت کارکرد برای ما مقدور نیست. ساعت های کلکسیونی با توجه به سرویس های دوره ای که گذرانده اند هیچ کدام توان تحمل آب تا مسافت گفته شده را نخواهند داشت و برای ساعت های اتوماتیک دقت کارکرد موتور ممکن است با نمونه ی نو کمی متفاوت باشد.

جهت تعویض کالا با ساعتی با ارزش بالاتر شما میتوانید با پشتیبانی تماس گرفته و بدون کسر وجه از ساعت خریداری شده ساعت خود را با نمونه ای که مد نظر دارید تعویض کنید.

به همراه ساعت ارسالی فاکتور و برگ ضمانتامه مستقل به صورت 2 برگ وجود دارد که در صورت فقدان حضور هر یک از این دو مورد مجموعه ما هیچ مسئولیتی در قبال بازخرید، تعویض و یا بازگشت وجه مطابق شرایط گفته شده را ندارد.

تمامی ساعت ها هنگام انتقال به انبار و البته قبل از ارسال مرسوله بررسی دقیق خواهند شد تا مطابق شرایط ذکر شده در وبسایت باشند، در نتیجه هر گونه تغییر وضعیت کالا به خریدار محترم گزارش خواهد شد و در صورت تمایل کالا تعویض یا وجه دریافتی به خریدار بازگردانده خواهد شد.

هدف ما فراهم کردن محیطی امن و البته شفافیت کامل در امر فروش و ضمانت ساعت هاست و پشتیبانی فروشگاه در تمامی روز و ساعات ذکر شده برای راهنمایی به خریداران محترم حاضر است، در صورت وجود هر ابهام و سوال لطفا برای راهنمایی با پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.

خرید از ما به منزله موافقت با شرایط ذکر شده می باشد.

امیدواریم از خریدتان لذت ببرید و اوقاتی خوش برایتان آرزومندیم!

با تشکر – مدیریت جم واچ