بهترین ساعت های کاسیو با طراحی قدیمی ( رترو )

بازدید: 52 بازدید

کاسیو در بازار ساعت های قیمت مناسب همیشه فعال بوده و به نوعی در سطح جهانی محبوب ترین برند از جهت ارزش خرید در برابر قیمت است. اما در کنار قیمت مناسب بازار دیگری که در تصرف این برند است ساعت های با طراحی وینتیج است! ساعت هایی که بدون نیاز به نمایش برند هم طراحیشان شناخته شده است و یادآور ساعت های قدیمی تر این برند محبوب است. همه ی ما سری های جذابی مثل A159, A168, CA-53 و … را میشناسیم، ما در این مقاله قصد معرفی 3 مورد جایگزین بعنوان نمونه های کمتر شناخته شده سری رترو کاسیو را داریم:

1- A100

[html_block id=”11147″]

بی انصافی بود اگر این سری کاسیو رو بعنوان رتبه اول معرفی نمیکردیم. ساعتی که به یاد اولین نمونه موفق کاسیو در سطح جهانی تولید شده و همچنان پس از سالهای زیادی که از زبان طراحیش گذشته جذابیت خود را حفظ کرده است. تمامی تنظیمات این ساعت توسط 4 دکمه ی موجود زیر صفحه انجام میگیرد و امکانات قابل قبول و قیمت مناسبش این ساعت را به یکی از محبوبترین ها در این ژانر تبدیل کرده است. رفرنس های متفاوت این ساعت را از کمتر از 50 تا حدود 75 دلار میتوانید تهیه کنید.

خرید ساعت مچی مدل CASIO -A100WE-7BDF

2- A171

[html_block id=”12614″]

اگر طراحی های رترو مربعی کاسیو کمی به نظرتان معمول میاید و دنبال نمونه خاص تر و متفاوت تری نسبت به سری های مثل A168 و A159 هستید این سری کاسیو مناسب شماست. همان بند معروف و راحت کاسیو را میتوانید با یک طراحی قاب گرد اما زبان طراحی وینتیج تجربه کنید و لذت ببرید! البته امکانات خوبی مثل آلارم و تایمر و … هم مثل اغلب مدل های دیگر دیجیتال کاسیو دریافت خواهید کرد. A171 را از حدود 30 دلار میتوانید خریداری کنید که واقعا قیمت جذابی برای این ساعت است.

خرید ساعت کاسیو Casio A171WE-1ADF

3- B650

[html_block id=”12617″]

این سری کاسیو قاب بزرگتر و البته طراحی نسبتا متفاوتی با نمونه های قبل دارد. سری های قبل که معرفی شدند نسبتا سایز قاب کوچکتری نسبت به ساعت های امروزی دارند و اگر این موضوع برای شما آزاردهنده ست B650 انتخاب مناسبی برای شماست! همه ی خصوصیات جذاب ساعت های دیجیتالی کاسیو با سایز بزرگتر و بندی مشابه سری A700 در این ساعت جمع شده و روی دست بسیار راحت است. رفرنس های متنوع این سری از حدود 30 دلار قابل خریداریست.

casio b650wb b650wc retro collection 2
دسته‌بندی بلاگ راهنمای خرید معرفی ساعت
اشتراک گذاری
نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید